Uşak Digitürk Bayii Adres ve Telefon Numarası

Uşak Digitürk Bayileri Lig TV Abonelik Hizmetleri

Uşak Digitürk Bayi üzerinden sizlere Uşak genelinde Digitürk ve Lig TV hizmetleri vermekteyiz. Bayimizin verdiği hizmetlerden her müşterimiz gibi sizlerde en iyi kalite ile  yararlanabilir ve çok kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilirsiniz. Abone olduğunuz paketler ile izlemek istediğiniz yayınları dilediğiniz gibi izleyecek ve Lig TV maçlarını HD kalite ile takip edebileceksiniz.

uşak-digiturk-bayi-telefon-numarasi

Uşak Digitürk Bayi Servisleri

Uşak Digitürk Servis ekiplerimiz sizlere uşak genelinde yetkili servis ekipleri ile Digitürk ve Uşak Lig TV Bayi hizmetlerini sunarak hizmet vermektedir. Bayimiz üzerinden verdiğimiz hizmetlerden sizde yararlanarak kolay bir şekilde Digitürk abonesi olabilir ve abone olduğunuz paket ile, ayda sadece 14.99’dan başlayan fiyatlar ile izlemek istediğiniz içerikleri dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Bayimiz üzerinden abone olmak için bayimize gelmenize ve evraklar ile uğraşmanıza gerek yoktur. Uşak Digitürk Telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğiniz zaman herhangi bir kimlik bilgisi paylaşmadan abone olmak istediğiniz paketi belirterek abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sizlere vermiş olduğumuz numaraları arayarak abonelik işlemlerinizi tamamladığınız zaman Uşak Digitürk Teknik Servis ekiplerimiz isteğiniz üzerine herhangi bir gün içinde gelerek deneyimli servis elemanları ile kurulumu gerçekleştirecektir. Kurulum tamamlandıktan kısa bir süre sonra ise yayın aktif hale gelir ve paket dahilinde olan kanalları dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Sizde abone olarak kampanyalardan yararlanmak isterseniz verdiğimiz numaraları aramanız yeterli olacaktır.

Uşak’ta Bulunan Digitürk Teknik Servis Adresleri

 Bayi Adı : DİGİBEY TİCARET
 Adres : KURTULUŞ Mahallesi HAKKI YAĞCI Cad. D Blok No:9
 İl / İlçe : UŞAK / MERKEZ

 

 Bayi Adı : AKYILDIZ ELEKTRONİK
 Adres : KEMALÖZ Mahallesi MEHMET TOPAÇ BULVARI Cad. No:41/B
 İl / İlçe : UŞAK / MERKEZ

 

 Bayi Adı : ANADOLU ULAŞIM A.Ş
 Adres : KURTULUŞ Mahallesi ÇİVRİ KARAYOLU 3 KM Cad. No:2
 İl / İlçe : UŞAK / MERKEZ

 

 Bayi Adı : AŞKIM ELEKTRONİK-HÜLYA ÇÜRÜK
 Adres : CUMHURİYET Mahallesi KARABEKİR Sokak No:6/A
 İl / İlçe : UŞAK / BANAZ

 

 Bayi Adı : TEKİNLEROĞLU TİCARET
 Adres : KURTULUŞ Mahallesi BİR EYLÜL CD. Cad. No:65/C
 İl / İlçe : UŞAK / MERKEZ
Bu yazı Uşak kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir